Vojtěch Hnízdo, IČO (14426510), sídlo Brno
Základní informace
Název:
Vojtěch Hnízdo
Sídlo:
Brno
IČO:
14426510
Aktuální kontaktní údaje Vojtěch Hnízdo
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Vojtěch Hnízdo z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Vojtěch Hnízdo
IČO:
14426510
Firma:
Vojtěch Hnízdo
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Brno-město
Základní územní jednotka:
Brno-Královo Pole
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
6. 4. 2022
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Příprava staveniště
Truhlářské práce
Výpis údajů pro Vojtěch Hnízdo ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Vojtěch Hnízdo
IČO (identifikační číslo):
14426510
Jméno:
Vojtěch Hnízdo
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
6. 4. 2022
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
2
Sídlo Vojtěch Hnízdo
Sídlo:
Tábor 534/50d, Brno 60200
Živnosti Vojtěch Hnízdo
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
6. 4. 2022
Živnost č. 2 Truhlářství, podlahářství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
6. 4. 2022
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .