Vladislava Pajkrtová, IČO (65213602), sídlo Velké Svatoňovice
Základní informace
Název:
Vladislava Pajkrtová
Sídlo:
Velké Svatoňovice
IČO:
65213602
Aktuální kontaktní údaje Vladislava Pajkrtová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Vladislava Pajkrtová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Vladislava Pajkrtová
IČO:
65213602
Firma:
Vladislava Pajkrtová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Trutnov
Základní územní jednotka:
Velké Svatoňovice
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
26. 6. 1996
Sídlo Vladislava Pajkrtová
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Kadeřnické a holičské činnosti
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Vladislava Pajkrtová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Vladislava Pajkrtová
IČO (identifikační číslo):
65213602
Jméno:
Vladislava Pajkrtová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
26. 6. 1996
Celkový počet živností:
5
Aktivních živností:
3
Sídlo Vladislava Pajkrtová
Sídlo:
54, Velké Svatoňovice 54232
Živnosti Vladislava Pajkrtová
Živnost č. 1 Kosmetické služby
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
9. 11. 2017
Živnost č. 2 Pedikúra, manikúra
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
9. 11. 2017
Živnost č. 3 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
9. 11. 2017
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Pedikúra, manikúra
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
2. 8. 2007
Zánik oprávnění
31. 8. 2012
Živnost č. 2 Kosmetické služby
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
26. 6. 1996
Zánik oprávnění
31. 8. 2012
Statutární orgán Vladislava Pajkrtová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .