Vladislav Kopřiva, IČO (47868856), sídlo Suchdol nad Odrou
Základní informace
Název:
Vladislav Kopřiva
Sídlo:
Suchdol nad Odrou
IČO:
47868856
Aktuální kontaktní údaje Vladislav Kopřiva
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Vladislav Kopřiva z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Vladislav Kopřiva
IČO:
47868856
Firma:
Vladislav Kopřiva
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Nový Jičín
Základní územní jednotka:
Suchdol nad Odrou
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
22. 3. 1993
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Podpůrné činnosti pro lesnictví
Výpis údajů pro Vladislav Kopřiva ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Vladislav Kopřiva
IČO (identifikační číslo):
47868856
Jméno:
Vladislav Kopřiva
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
22. 3. 1993
Sídlo Vladislav Kopřiva
Sídlo:
Komenského 119, Suchdol nad Odrou 74201
Statutární orgán Vladislav Kopřiva
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .