Veronika Ulčová, IČO (74953354), sídlo Bílý Újezd
Základní informace
Název:
Veronika Ulčová
Sídlo:
Bílý Újezd
IČO:
74953354
Aktuální kontaktní údaje Veronika Ulčová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Veronika Ulčová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Veronika Ulčová
IČO:
74953354
Firma:
Veronika Ulčová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Rychnov nad Kněžnou
Základní územní jednotka:
Bílý Újezd
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
1. 9. 2009
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Kadeřnické a holičské činnosti
Výpis údajů pro Veronika Ulčová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Veronika Ulčová
IČO (identifikační číslo):
74953354
Jméno:
Veronika Ulčová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
1. 9. 2009
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
2
Sídlo Veronika Ulčová
Sídlo:
48, Bílý Újezd 51801
Živnosti Veronika Ulčová
Živnost č. 1 Holičství, kadeřnictví
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 9. 2009
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Velkoobchod a maloobchod
Zprostředkování obchodu a služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 9. 2009
Statutární orgán Veronika Ulčová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .