Vero Ragazzi s.r.o., IČO (22280693), sídlo Brno
Základní informace
Název:
Vero Ragazzi s.r.o.
Sídlo:
Brno
IČO:
22280693
Aktuální kontaktní údaje Vero Ragazzi s.r.o.
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro Vero Ragazzi s.r.o. z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Vero Ragazzi s.r.o.
IČO:
22280693
Firma:
Vero Ragazzi s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Okres:
Brno-město
Základní územní jednotka:
Brno-střed
Počet zaměstnanců:
6 - 9 zaměstnanců
Institucionální sektor:
Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku:
20. 11. 2024
Sídlo Vero Ragazzi s.r.o.
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Destilace, rektifikace a míchání lihovin
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Vero Ragazzi s.r.o. ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Vero Ragazzi s.r.o.
IČO (identifikační číslo):
22280693
Jméno:
Vero Ragazzi s.r.o.
Právní forma podnikání:
Společnost s ručením omezeným
Vznik první živnosti:
20. 11. 2024
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
3
Sídlo Vero Ragazzi s.r.o.
Sídlo:
Nové sady 988/2, Brno 60200
Živnosti Vero Ragazzi s.r.o.
Živnost č. 1 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
29. 11. 2024
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
20. 11. 2024
Živnost č. 3 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
20. 11. 2024
Statutární orgán Vero Ragazzi s.r.o.
Výpis údajů pro Vero Ragazzi s.r.o. z obchodního rejstříku
Základní údaje Vero Ragazzi s.r.o.
Soud:
Krajský soud v Brně
20. 11. 2024
Spisová značka:
C 142083
IČO (identifikační číslo osoby):
22280693
Jméno:
Vero Ragazzi s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
20.11.2024
Zapsána dne:
20.11.2024
Kapitál Vero Ragazzi s.r.o.
Základní kapitál
1 000 Kč
Splaceno
-
Platnost od - do
20.11.2024
Sídlo Vero Ragazzi s.r.o.
Platnost údajů od - do
Adresa:
Nové sady 988/2, Brno 60200, Česká republika
20.11.2024
Předmět podnikání Vero Ragazzi s.r.o.
Platnost údajů od - do
Hostinská činnost
20.11.2024
Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
20.11.2024
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona zahrnující následující obor činnosti:
- velkoobchod a maloobchod
20.11.2024
Vedení firmy Vero Ragazzi s.r.o.
Statutární orgán Vero Ragazzi s.r.o.
Jednatel
Bc. Veronika Veselá
Ve funkci
od 20.11.2024
Adresa
Zemědělská 254/4a, 46008 Liberec
Jednatel
Bc. Veronika Škrlantová
Ve funkci
od 13.8.2025
Adresa
Bezručova 967, 66501 Rosice
Jednatel
Bc. Veronika Škrlantová
Ve funkci
od 20.11.2024
do 13.8.2025
Adresa
Drobného 314/52, 60200 Brno
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .