Tomáš Vokřínek, IČO (68732678), sídlo Žďár nad Sázavou
Základní informace
Název:
Tomáš Vokřínek
Sídlo:
Žďár nad Sázavou
IČO:
68732678
Aktuální kontaktní údaje Tomáš Vokřínek
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Tomáš Vokřínek z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Tomáš Vokřínek
IČO:
68732678
Firma:
Tomáš Vokřínek
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Žďár nad Sázavou
Základní územní jednotka:
Žďár nad Sázavou
Počet zaměstnanců:
10 - 19 zaměstnanců
Institucionální sektor:
Zaměstnavatelé
Datum vzniku:
28. 6. 1999
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Destilace, rektifikace a míchání lihovin
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Pohostinství
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Činnosti reklamních agentur
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Tomáš Vokřínek ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Tomáš Vokřínek
IČO (identifikační číslo):
68732678
Jméno:
Tomáš Vokřínek
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
28. 6. 1999
Celkový počet živností:
6
Aktivních živností:
3
Sídlo Tomáš Vokřínek
Sídlo:
Drdlova 530/11, Žďár nad Sázavou 59101
Živnosti Tomáš Vokřínek
Živnost č. 1 Prodej lihovin
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
4. 11. 2013
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
15. 8. 2001
Živnost č. 3 hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
28. 6. 1999
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Zprostředkování obchodu
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
15. 8. 2001
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 2 Správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
25. 9. 2002
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 3 reklamní činnost a marketing
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
11. 8. 2004
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Tomáš Vokřínek
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .