Tomáš Slovák, IČO (73267813), sídlo Ostrava
Základní informace
Název:
Tomáš Slovák
Sídlo:
Ostrava
IČO:
73267813
Aktuální kontaktní údaje Tomáš Slovák
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Tomáš Slovák z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Tomáš Slovák
IČO:
73267813
Firma:
Tomáš Slovák
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Ostrava-město
Základní územní jednotka:
Slezská Ostrava
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
21. 7. 2003
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Administrativní a kancelářské činnosti
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Tomáš Slovák ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Tomáš Slovák
IČO (identifikační číslo):
73267813
Jméno:
Tomáš Slovák
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
21. 7. 2003
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
1
Sídlo Tomáš Slovák
Sídlo:
Jaklovecká 1783/23a, Ostrava 71000
Živnosti Tomáš Slovák
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Velkoobchod a maloobchod
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
21. 7. 2003
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Velkoobchod
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
21. 7. 2003
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 2 Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy u fyzických a právnických osob
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
21. 7. 2003
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Tomáš Slovák
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .