Tomáš Kroutil, IČO (07205155), sídlo Praha
Základní informace
Název:
Tomáš Kroutil
Sídlo:
Praha
IČO:
07205155
Aktuální kontaktní údaje Tomáš Kroutil
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Tomáš Kroutil z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Tomáš Kroutil
IČO:
07205155
Firma:
Tomáš Kroutil
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 1
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
11. 6. 2018
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba pryžových a plastových výrobků
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení
Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění
Výroba neelektrických spotřebičů převážně pro domácnost
Výroba strojů a zařízení j. n.
Inženýrské činnosti a související technické poradenství
Výzkum a vývoj
Ostatní úklidové činnosti
Výpis údajů pro Tomáš Kroutil ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Tomáš Kroutil
IČO (identifikační číslo):
07205155
Jméno:
Tomáš Kroutil
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
11. 6. 2018
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Tomáš Kroutil
Sídlo:
Příčná 1892/4, Praha 11000
Živnosti Tomáš Kroutil
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd
Umělecko-řemeslné zpracování kovů
Poskytování technických služeb
Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů
Výroba neelektrických zařízení pro domácnost
Výroba plastových a pryžových výrobků
Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
Výroba strojů a zařízení
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
11. 6. 2018
Statutární orgán Tomáš Kroutil
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .