Thi Phuong Chi Dau, IČO (88575284), sídlo Žebrák
Základní informace
Název:
Thi Phuong Chi Dau
Sídlo:
Žebrák
IČO:
88575284
Aktuální kontaktní údaje Thi Phuong Chi Dau
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Thi Phuong Chi Dau z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Thi Phuong Chi Dau
IČO:
88575284
Firma:
Thi Phuong Chi Dau
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Beroun
Základní územní jednotka:
Žebrák
Počet zaměstnanců:
1 - 5 zaměstnanců
Institucionální sektor:
Zaměstnavatelé
Datum vzniku:
20. 2. 2012
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
Destilace, rektifikace a míchání lihovin
Výroba oděvů
Výroba počítačů, elektronických a optických přístrojů a zařízení
Výroba neelektrických spotřebičů převážně pro domácnost
Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení
Skladování a vedlejší činnosti v dopravě
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Poskytování stravování v restauracích
Ostatní úklidové činnosti
Ostatní úklidové činnosti
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Thi Phuong Chi Dau ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Thi Phuong Chi Dau
IČO (identifikační číslo):
88575284
Jméno:
Thi Phuong Chi Dau
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
20. 2. 2012
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
3
Sídlo Thi Phuong Chi Dau
Sídlo:
Pražská 137, Žebrák 26753
Živnosti Thi Phuong Chi Dau
Živnost č. 1 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
22. 5. 2024
Živnost č. 2 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
20. 5. 2024
Živnost č. 3 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků
Velkoobchod a maloobchod
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
20. 2. 2012
Statutární orgán Thi Phuong Chi Dau
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .