Tereza Vávrová, IČO (09699406), sídlo Pardubice
Základní informace
Název:
Tereza Vávrová
Sídlo:
Pardubice
IČO:
09699406
Aktuální kontaktní údaje Tereza Vávrová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Tereza Vávrová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Tereza Vávrová
IČO:
09699406
Firma:
Tereza Vávrová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Pardubice
Základní územní jednotka:
Pardubice II
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
25. 11. 2020
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Vyhodnocování rizik a škod
Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
Výpis údajů pro Tereza Vávrová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Tereza Vávrová
IČO (identifikační číslo):
09699406
Jméno:
Tereza Vávrová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
25. 11. 2020
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
3
Sídlo Tereza Vávrová
Sídlo:
kpt. Bartoše 331, Pardubice 53009
Živnosti Tereza Vávrová
Živnost č. 1 Činnost samostatných likvidátorů pojistných událostí
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
25. 11. 2020
Živnost č. 2 Holičství, kadeřnictví
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
25. 11. 2020
Živnost č. 3 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
25. 11. 2020
Statutární orgán Tereza Vávrová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .