Taťána Tomková, IČO (46045503), sídlo Šluknov
Základní informace
Název:
Taťána Tomková
Sídlo:
Šluknov
IČO:
46045503
Aktuální kontaktní údaje Taťána Tomková
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Taťána Tomková z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Taťána Tomková
IČO:
46045503
Firma:
Taťána Tomková
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Děčín
Základní územní jednotka:
Šluknov
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
17. 6. 1992
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Taťána Tomková ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Taťána Tomková
IČO (identifikační číslo):
46045503
Jméno:
Taťána Tomková
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
17. 6. 1992
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
1
Sídlo Taťána Tomková
Sídlo:
Dr. Edvarda Beneše 607, Šluknov 40777
Živnosti Taťána Tomková
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
17. 6. 1992
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
17. 6. 1992
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 2 Provozování čerpacích stanic s palivy a mazivy
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
1. 2. 1995
Zánik oprávnění
5. 11. 1997
Statutární orgán Taťána Tomková
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .