Štěpán Kiss, IČO (76346129), sídlo Chodov
Základní informace
Název:
Štěpán Kiss
Sídlo:
Chodov
IČO:
76346129
Aktuální kontaktní údaje Štěpán Kiss
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Štěpán Kiss z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Štěpán Kiss
IČO:
76346129
Firma:
Štěpán Kiss
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Sokolov
Základní územní jednotka:
Chodov
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
23. 9. 2009
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Štěpán Kiss ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Štěpán Kiss
IČO (identifikační číslo):
76346129
Jméno:
Štěpán Kiss
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
23. 9. 2009
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
2
Sídlo Štěpán Kiss
Sídlo:
Dukelských hrdinů 1010, Chodov 35735
Živnosti Štěpán Kiss
Živnost č. 1 Zámečnictví, nástrojářství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
23. 9. 2009
Přerušeno od
4. 3. 2015
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
23. 9. 2009
Přerušeno od
4. 3. 2015
Statutární orgán Štěpán Kiss
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .