Štefan Furiš, IČO (65931688), sídlo Prachatice
Základní informace
Název:
Štefan Furiš
Sídlo:
Prachatice
IČO:
65931688
Aktuální kontaktní údaje Štefan Furiš
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Štefan Furiš z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Štefan Furiš
IČO:
65931688
Firma:
Štefan Furiš
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Prachatice
Základní územní jednotka:
Prachatice
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
18. 6. 1997
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
Demolice a příprava staveniště
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Výpis údajů pro Štefan Furiš ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Štefan Furiš
IČO (identifikační číslo):
65931688
Jméno:
Štefan Furiš
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
18. 6. 1997
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
1
Sídlo Štefan Furiš
Sídlo:
7, Prachatice 38301
Živnosti Štefan Furiš
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
21. 5. 1997
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Přípravné práce pro stavby
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
11. 7. 2003
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 2 Řezání motorovou pilou, kotoučovou pilou, okružní pilou atd.
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
21. 5. 1997
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Štefan Furiš
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .