Stanislav Janáč, IČO (12117811), sídlo Lačnov
Základní informace
Název:
Stanislav Janáč
Sídlo:
Lačnov
IČO:
12117811
Aktuální kontaktní údaje Stanislav Janáč
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Stanislav Janáč z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Stanislav Janáč
IČO:
12117811
Firma:
Stanislav Janáč
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Vsetín
Základní územní jednotka:
Lačnov
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
1. 9. 1990
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Příprava staveniště
Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace
Výpis údajů pro Stanislav Janáč ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Stanislav Janáč
IČO (identifikační číslo):
12117811
Jméno:
Stanislav Janáč
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
1. 9. 1990
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
2
Živnosti Stanislav Janáč
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
26. 10. 2020
Přerušeno od
23. 12. 2020
Živnost č. 2 Vodoinstalatérství, topenářství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
28. 9. 1992
Přerušeno od
23. 12. 2020
Statutární orgán Stanislav Janáč
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .