Stanislav Hála, IČO (72102926), sídlo Strakonice
Základní informace
Název:
Stanislav Hála
Sídlo:
Strakonice
IČO:
72102926
Aktuální kontaktní údaje Stanislav Hála
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Stanislav Hála z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Stanislav Hála
IČO:
72102926
Firma:
Stanislav Hála
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Strakonice
Základní územní jednotka:
Strakonice
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
24. 7. 2001
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení
Opravy strojů
Příprava staveniště
Malířské a natěračské práce
Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
Výpis údajů pro Stanislav Hála ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Stanislav Hála
IČO (identifikační číslo):
72102926
Jméno:
Stanislav Hála
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
24. 7. 2001
Celkový počet živností:
5
Aktivních živností:
3
Sídlo Stanislav Hála
Sídlo:
Mírová 931, Strakonice 38601
Živnosti Stanislav Hála
Živnost č. 1 Malířství a natěračství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
1. 1. 2003
Přerušeno od
23. 5. 2008
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
1. 1. 2003
Přerušeno od
2. 1. 2008
Živnost č. 3 Opravy ostatních dopravních prostředků a pracovních strojů
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
1. 8. 2001
Přerušeno od
2. 1. 2008
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Přípravné práce pro stavby
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
1. 1. 2003
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 2 Dokončovací stavební práce
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
1. 1. 2003
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Stanislav Hála
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .