Slavomír Lagron, IČO (48105112), sídlo Praha
Základní informace
Název:
Slavomír Lagron
Sídlo:
Praha
IČO:
48105112
Aktuální kontaktní údaje Slavomír Lagron
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Slavomír Lagron z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Slavomír Lagron
IČO:
48105112
Firma:
Slavomír Lagron
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 4
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
19. 1. 1993
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Silniční nákladní doprava
Výpis údajů pro Slavomír Lagron ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Slavomír Lagron
IČO (identifikační číslo):
48105112
Jméno:
Slavomír Lagron
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
19. 1. 1993
Celkový počet živností:
4
Aktivních živností:
3
Sídlo Slavomír Lagron
Sídlo:
Nuselská 1495/64, Praha 14000
Živnosti Slavomír Lagron
Živnost č. 1 Pekařství, cukrářství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
14. 9. 2016
Živnost č. 2 Silniční motorová doprava - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
7. 10. 2013
Živnost č. 3 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
19. 1. 1993
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
19. 1. 1993
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Slavomír Lagron
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .