Šárka Tondrová, IČO (01866150), sídlo Sedlec
Základní informace
Název:
Šárka Tondrová
Sídlo:
Sedlec
IČO:
01866150
Aktuální kontaktní údaje Šárka Tondrová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Šárka Tondrová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Šárka Tondrová
IČO:
01866150
Firma:
Šárka Tondrová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha-východ
Základní územní jednotka:
Sedlec
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
3. 7. 2013
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Činnosti reklamních agentur
Ostatní vzdělávání
Podpůrné činnosti pro scénická umění
Ostatní sportovní činnosti
Výpis údajů pro Šárka Tondrová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Šárka Tondrová
IČO (identifikační číslo):
01866150
Jméno:
Šárka Tondrová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
3. 7. 2013
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Živnosti Šárka Tondrová
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské
činnosti
Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání
kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných
akcí
Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní
činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
3. 7. 2013
Statutární orgán Šárka Tondrová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .