Šárka Soukupová, IČO (65506227), sídlo Orlová
Základní informace
Název:
Šárka Soukupová
Sídlo:
Orlová
IČO:
65506227
Aktuální kontaktní údaje Šárka Soukupová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Šárka Soukupová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Šárka Soukupová
IČO:
65506227
Firma:
Šárka Soukupová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Karviná
Základní územní jednotka:
Orlová
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
19. 12. 1996
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
Výpis údajů pro Šárka Soukupová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Šárka Soukupová
IČO (identifikační číslo):
65506227
Jméno:
Šárka Soukupová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
19. 12. 1996
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Šárka Soukupová
Sídlo:
F. S. Tůmy 1237, Orlová 73514
Živnosti Šárka Soukupová
Živnost č. 1 Kosmetické služby
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
16. 12. 1996
Přerušeno od
16. 9. 2015
Statutární orgán Šárka Soukupová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .