Šárka Adámková, IČO (69634271), sídlo Poříčany
Základní informace
Název:
Šárka Adámková
Sídlo:
Poříčany
IČO:
69634271
Aktuální kontaktní údaje Šárka Adámková
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Šárka Adámková z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Šárka Adámková
IČO:
69634271
Firma:
Šárka Adámková
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Kolín
Základní územní jednotka:
Poříčany
Počet zaměstnanců:
1 - 5 zaměstnanců
Institucionální sektor:
Zaměstnavatelé
Datum vzniku:
19. 2. 2001
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Instalace průmyslových strojů a zařízení
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Poradenství v oblasti informačních technologií
Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství
Překladatelské a tlumočnické činnosti
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Šárka Adámková ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Šárka Adámková
IČO (identifikační číslo):
69634271
Jméno:
Šárka Adámková
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
19. 2. 2001
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Sídlo Šárka Adámková
Sídlo:
Větrná 512, Poříčany 28914
Živnosti Šárka Adámková
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Výroba strojů a zařízení
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií,
zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
Překladatelská a tlumočnická činnost
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
19. 2. 2001
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Zpracování dat, služby databank, správa sítí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
19. 2. 2001
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Šárka Adámková
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .