Rostislav Kotík, IČO (86929356), sídlo Opava
Základní informace
Název:
Rostislav Kotík
Sídlo:
Opava
IČO:
86929356
Aktuální kontaktní údaje Rostislav Kotík
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Rostislav Kotík z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Rostislav Kotík
IČO:
86929356
Firma:
Rostislav Kotík
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Opava
Základní územní jednotka:
Malé Hoštice
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
4. 7. 2008
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Příprava staveniště
Kompletační a dokončovací práce
Výpis údajů pro Rostislav Kotík ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Rostislav Kotík
IČO (identifikační číslo):
86929356
Jméno:
Rostislav Kotík
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
4. 7. 2008
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
2
Sídlo Rostislav Kotík
Sídlo:
Sportovní 359/6, Opava 74705
Živnosti Rostislav Kotík
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
2. 11. 2009
Přerušeno od
1. 11. 2019
Živnost č. 2 Zednictví
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
2. 11. 2009
Přerušeno od
1. 11. 2019
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Zednictví
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
4. 7. 2008
Zánik oprávnění
7. 10. 2008
Statutární orgán Rostislav Kotík
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .