Roman Blahuš, IČO (88502864), sídlo Uherské Hradiště
Základní informace
Název:
Roman Blahuš
Sídlo:
Uherské Hradiště
IČO:
88502864
Aktuální kontaktní údaje Roman Blahuš
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Roman Blahuš z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Roman Blahuš
IČO:
88502864
Firma:
Roman Blahuš
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Uherské Hradiště
Základní územní jednotka:
Uherské Hradiště
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
18. 1. 2012
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Roman Blahuš ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Roman Blahuš
IČO (identifikační číslo):
88502864
Jméno:
Roman Blahuš
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
18. 1. 2012
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
2
Sídlo Roman Blahuš
Sídlo:
Pod Vinohrady 285, Uherské Hradiště 68601
Živnosti Roman Blahuš
Živnost č. 1 Opravy silničních vozidel
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
18. 1. 2012
Přerušeno od
1. 7. 2019
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
18. 1. 2012
Přerušeno od
27. 2. 2017
Statutární orgán Roman Blahuš
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .