Renata Novotná, IČO (64474844), sídlo Kulířov
Základní informace
Název:
Renata Novotná
Sídlo:
Kulířov
IČO:
64474844
Aktuální kontaktní údaje Renata Novotná
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Renata Novotná z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Renata Novotná
IČO:
64474844
Firma:
Renata Novotná
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Blansko
Základní územní jednotka:
Kulířov
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
4. 7. 1996
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
Výroba oděvů
Ostatní zpracovatelský průmysl
Velkoobchod, kromě motorových vozidel
Maloobchod, kromě motorových vozidel
Administrativní a kancelářské činnosti
Univerzální administrativní činnosti
Výpis údajů pro Renata Novotná ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Renata Novotná
IČO (identifikační číslo):
64474844
Jméno:
Renata Novotná
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
4. 7. 1996
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Živnosti Renata Novotná
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
Výroba školních a kancelářských potřeb, kromě výrobků z papíru, výroba bižuterie, kartáčnického a konfekčního zboží, deštníků, upomínkových předmětů
Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 7. 1996
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Maloobchod se smíšeným zbožím
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
1. 7. 1996
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Renata Novotná
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .