Petra Jelínková, IČO (66346606), sídlo Nezvěstice
Základní informace
Název:
Petra Jelínková
Sídlo:
Nezvěstice
IČO:
66346606
Aktuální kontaktní údaje Petra Jelínková
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Petra Jelínková z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Petra Jelínková
IČO:
66346606
Firma:
Petra Jelínková
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Plzeň-město
Základní územní jednotka:
Nezvěstice
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
14. 7. 1997
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Výroba potravinářských výrobků
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Maloobchod s nápoji
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Činnosti v oblasti informačních technologií
Ostatní vzdělávání
Podpůrné činnosti pro scénická umění
Ostatní sportovní činnosti
Výpis údajů pro Petra Jelínková ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Petra Jelínková
IČO (identifikační číslo):
66346606
Jméno:
Petra Jelínková
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
14. 7. 1997
Celkový počet živností:
5
Aktivních živností:
3
Sídlo Petra Jelínková
Sídlo:
46, Nezvěstice 33204
Živnosti Petra Jelínková
Živnost č. 1 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
5. 1. 2017
Živnost č. 2 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
2. 1. 2017
Živnost č. 3 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Velkoobchod a maloobchod
Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků
Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
Zprostředkování obchodu a služeb
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
14. 7. 1997
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje
a prodej, mimo zboží, na které
je třeba zvláštní povolení,
v režimu živnosti volné
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
14. 7. 1997
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 2 Poskytování software
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
14. 7. 1997
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Petra Jelínková
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .