Petr Viliš, IČO (68933274), sídlo Hlučín
Základní informace
Název:
Petr Viliš
Sídlo:
Hlučín
IČO:
68933274
Aktuální kontaktní údaje Petr Viliš
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Petr Viliš z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Petr Viliš
IČO:
68933274
Firma:
Petr Viliš
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Opava
Základní územní jednotka:
Hlučín
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
9. 11. 1999
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
Výpis údajů pro Petr Viliš ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Petr Viliš
IČO (identifikační číslo):
68933274
Jméno:
Petr Viliš
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
9. 11. 1999
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Sídlo Petr Viliš
Sídlo:
Čs. armády 1095/13, Hlučín 74801
Živnosti Petr Viliš
Živnost č. 1 Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a
telekomunikačních zařízení
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 1. 2000
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Výroba, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
1. 1. 2000
Zánik oprávnění
21. 12. 2001
Statutární orgán Petr Viliš
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .