Petr Michlovič, IČO (01847295), sídlo Brno
Základní informace
Název:
Petr Michlovič
Sídlo:
Brno
IČO:
01847295
Aktuální kontaktní údaje Petr Michlovič
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Petr Michlovič z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Petr Michlovič
IČO:
01847295
Firma:
Petr Michlovič
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Brno-město
Základní územní jednotka:
Brno-střed
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
28. 6. 2013
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Příprava staveniště
Ostatní úklidové činnosti
Výpis údajů pro Petr Michlovič ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Petr Michlovič
IČO (identifikační číslo):
01847295
Jméno:
Petr Michlovič
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
28. 6. 2013
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Sídlo Petr Michlovič
Sídlo:
Příkop 838/6, Brno 60200
Živnosti Petr Michlovič
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Poskytování technických služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 3. 2023
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
28. 6. 2013
Zánik oprávnění
16. 7. 2014
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .