Pavlína Půlpánová, IČO (71909079), sídlo Pardubice
Základní informace
Název:
Pavlína Půlpánová
Sídlo:
Pardubice
IČO:
71909079
Aktuální kontaktní údaje Pavlína Půlpánová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Pavlína Půlpánová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Pavlína Půlpánová
IČO:
71909079
Firma:
Pavlína Půlpánová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Pardubice
Základní územní jednotka:
Pardubice II
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
1. 6. 2006
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Výpis údajů pro Pavlína Půlpánová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Pavlína Půlpánová
IČO (identifikační číslo):
71909079
Jméno:
Pavlína Půlpánová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
1. 6. 2006
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Pavlína Půlpánová
Sídlo:
Sedláčkova 434, Pardubice 53009
Živnosti Pavlína Půlpánová
Živnost č. 1 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 6. 2006
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .