Pavel Lebeda, IČO (43862446), sídlo Příbraz
Základní informace
Název:
Pavel Lebeda
Sídlo:
Příbraz
IČO:
43862446
Aktuální kontaktní údaje Pavel Lebeda
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Pavel Lebeda z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Pavel Lebeda
IČO:
43862446
Firma:
Pavel Lebeda
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Jindřichův Hradec
Základní územní jednotka:
Příbraz
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
18. 12. 1991
Sídlo Pavel Lebeda
Sídlo:
177, Příbraz 37802
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba ostatních výrobků stavebního truhlářství a tesařství
Výpis údajů pro Pavel Lebeda ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Pavel Lebeda
IČO (identifikační číslo):
43862446
Jméno:
Pavel Lebeda
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
18. 12. 1991
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Pavel Lebeda
Sídlo:
Ruská 66, Stráž nad Nežárkou 37802
Živnosti Pavel Lebeda
Živnost č. 1 Truhlářství, podlahářství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
14. 9. 1992
Statutární orgán Pavel Lebeda
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .