Ondřej Kubíček, IČO (02824205), sídlo Strašice
Základní informace
Název:
Ondřej Kubíček
Sídlo:
Strašice
IČO:
02824205
Aktuální kontaktní údaje Ondřej Kubíček
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Ondřej Kubíček z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Ondřej Kubíček
IČO:
02824205
Firma:
Ondřej Kubíček
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Rokycany
Základní územní jednotka:
Strašice
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
24. 3. 2014
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
Podpůrné činnosti pro lesnictví
Výpis údajů pro Ondřej Kubíček ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Ondřej Kubíček
IČO (identifikační číslo):
02824205
Jméno:
Ondřej Kubíček
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
24. 3. 2014
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Ondřej Kubíček
Sídlo:
308, Strašice 33845
Živnosti Ondřej Kubíček
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a
myslivost
Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
Činnost odborného lesního hospodáře a vyhotovování lesních hospodářských plánů
a osnov
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
24. 3. 2014
Přerušeno od
26. 11. 2018
Statutární orgán Ondřej Kubíček
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .