Oleksandra Trostinska, IČO (21966982), sídlo Praha 8
Základní informace
Název:
Oleksandra Trostinska
Sídlo:
Praha 8
IČO:
21966982
Aktuální kontaktní údaje Oleksandra Trostinska
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Oleksandra Trostinska z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Oleksandra Trostinska
IČO:
21966982
Firma:
Oleksandra Trostinska
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 8
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
26. 8. 2024
Sídlo Oleksandra Trostinska
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Inženýrské činnosti a související technické poradenství
Specializované návrhářské činnosti
Ostatní vzdělávání
Poskytování osobních služeb v domácnostech
Výpis údajů pro Oleksandra Trostinska ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Oleksandra Trostinska
IČO (identifikační číslo):
21966982
Jméno:
Oleksandra Trostinska
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
26. 8. 2024
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
2
Sídlo Oleksandra Trostinska
Sídlo:
Frýdlantská 1312/19, Praha 18200
Živnosti Oleksandra Trostinska
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
26. 8. 2024
Živnost č. 2 Činnosti, při kterých je porušována integrita lidské kůže
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
26. 8. 2024
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .