Oldřich Křepelka, IČO (09901213), sídlo Dobrá Voda
Základní informace
Název:
Oldřich Křepelka
Sídlo:
Dobrá Voda
IČO:
09901213
Aktuální kontaktní údaje Oldřich Křepelka
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Oldřich Křepelka z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Oldřich Křepelka
IČO:
09901213
Firma:
Oldřich Křepelka
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Pelhřimov
Základní územní jednotka:
Dobrá Voda
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
8. 2. 2021
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Oldřich Křepelka ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Oldřich Křepelka
IČO (identifikační číslo):
09901213
Jméno:
Oldřich Křepelka
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
8. 2. 2021
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Oldřich Křepelka
Sídlo:
45, Dobrá Voda 39301
Živnosti Oldřich Křepelka
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a
myslivost
Velkoobchod a maloobchod
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
8. 2. 2021
Přerušeno od
26. 3. 2021
Statutární orgán Oldřich Křepelka
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .