Ngoc Ánh Tran, IČO (28677439), sídlo Hodonín
Základní informace
Název:
Ngoc Ánh Tran
Sídlo:
Hodonín
IČO:
28677439
Aktuální kontaktní údaje Ngoc Ánh Tran
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro Ngoc Ánh Tran z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Ngoc Ánh Tran
IČO:
28677439
Firma:
Ngoc Ánh Tran
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Hodonín
Základní územní jednotka:
Hodonín
Počet zaměstnanců:
1 - 5 zaměstnanců
Institucionální sektor:
Zaměstnavatelé
Datum vzniku:
29. 9. 2008
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Výroba pryžových a plastových výrobků
Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Ostatní úklidové činnosti
Opravy obuvi a kožených výrobků
Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Ngoc Ánh Tran ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Ngoc Ánh Tran
IČO (identifikační číslo):
28677439
Jméno:
Ngoc Ánh Tran
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
29. 9. 2008
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
3
Sídlo Ngoc Ánh Tran
Sídlo:
Palackého 1041/3, Hodonín 69501
Živnosti Ngoc Ánh Tran
Živnost č. 1 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
26. 4. 2023
Živnost č. 2 Pedikúra, manikúra
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
15. 1. 2018
Živnost č. 3 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Velkoobchod a maloobchod
Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
Výroba a opravy obuvi, brašnářského a sedlářského zboží
Výroba plastových a pryžových výrobků
Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství
Poskytování technických služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
29. 9. 2008
Statutární orgán Ngoc Ánh Tran
Výpis údajů pro Ngoc Ánh Tran z obchodního rejstříku
Základní údaje Ngoc Ánh Tran
Soud:
Krajský soud v Ústí nad Labem
29. 9. 2008
Spisová značka:
A 23271
IČO (identifikační číslo osoby):
28677439
Jméno:
Anh Tran Ngoc
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona zapsaná v obchodním rejstříku
29.9.2008
Zapsána dne:
29.9.2008
Sídlo Ngoc Ánh Tran
Platnost údajů od - do
Adresa:
, Phú My - Phu Ninh , Vietnamská socialistická republika
29.9.2008
Předmět podnikání Ngoc Ánh Tran
Platnost údajů od - do
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského
zákona
29.9.2008
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .