Monika Pokorná, IČO (01812246), sídlo Boskovice
Základní informace
Název:
Monika Pokorná
Sídlo:
Boskovice
IČO:
01812246
Aktuální kontaktní údaje Monika Pokorná
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Monika Pokorná z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Monika Pokorná
IČO:
01812246
Firma:
Monika Pokorná
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Okres:
Blansko
Základní územní jednotka:
Boskovice
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
19. 6. 2013
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Velkoobchod, kromě motorových vozidel
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
Univerzální administrativní činnosti
Ostatní vzdělávání
Výpis údajů pro Monika Pokorná ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Monika Pokorná
IČO (identifikační číslo):
01812246
Jméno:
Monika Pokorná
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Vznik první živnosti:
19. 6. 2013
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Sídlo Monika Pokorná
Sídlo:
Svatopluka Čecha 1388/21, Boskovice 68001
Živnosti Monika Pokorná
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské
činnosti
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
19. 6. 2013
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
19. 6. 2013
Zánik oprávnění
1. 3. 2017
Statutární orgán Monika Pokorná
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .