Miroslav Jonáš, IČO (67941303), sídlo Křečovice
Základní informace
Název:
Miroslav Jonáš
Sídlo:
Křečovice
IČO:
67941303
Aktuální kontaktní údaje Miroslav Jonáš
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Miroslav Jonáš z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Miroslav Jonáš
IČO:
67941303
Firma:
Miroslav Jonáš
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Benešov
Základní územní jednotka:
Křečovice
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
17. 7. 1998
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výstavba bytových a nebytových budov
Malířské a natěračské práce
Výpis údajů pro Miroslav Jonáš ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Miroslav Jonáš
IČO (identifikační číslo):
67941303
Jméno:
Miroslav Jonáš
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
17. 7. 1998
Celkový počet živností:
5
Aktivních živností:
2
Sídlo Miroslav Jonáš
Sídlo:
70, Křečovice 25756
Živnosti Miroslav Jonáš
Živnost č. 1 Zednictví
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
22. 2. 1999
Živnost č. 2 Malířství, lakýrnictví, natěračství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
17. 7. 1998
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
17. 7. 1998
Zánik oprávnění
1. 7. 2008
Živnost č. 2 Malíř - lakýrník - v rozsahu § 25 ŽZ
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
17. 7. 1998
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 3 Montáž a tmelení sádrokartonu - v rozsahu § 25 ŽZ
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
22. 2. 1999
Zánik oprávnění
29. 9. 2000
Statutární orgán Miroslav Jonáš
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .