Miroslav Havel, IČO (66379385), sídlo Plzeň
Základní informace
Název:
Miroslav Havel
Sídlo:
Plzeň
IČO:
66379385
Aktuální kontaktní údaje Miroslav Havel
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Miroslav Havel z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Miroslav Havel
IČO:
66379385
Firma:
Miroslav Havel
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Plzeň-město
Základní územní jednotka:
Plzeň 3
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
12. 3. 1997
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výstavba bytových a nebytových budov
Výpis údajů pro Miroslav Havel ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Miroslav Havel
IČO (identifikační číslo):
66379385
Jméno:
Miroslav Havel
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
12. 3. 1997
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Miroslav Havel
Sídlo:
Kardinála Berana 1053/26, Plzeň 30100
Živnosti Miroslav Havel
Živnost č. 1 Zednictví
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
12. 3. 1997
Statutární orgán Miroslav Havel
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .