Milan Tvaroh, IČO (16529634), sídlo Statenice
Základní informace
Název:
Milan Tvaroh
Sídlo:
Statenice
IČO:
16529634
Aktuální kontaktní údaje Milan Tvaroh
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Milan Tvaroh z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Milan Tvaroh
IČO:
16529634
Firma:
Milan Tvaroh
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha-západ
Základní územní jednotka:
Statenice
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
2. 4. 1991
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Činnosti cestovních agentur
Výpis údajů pro Milan Tvaroh ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Milan Tvaroh
IČO (identifikační číslo):
16529634
Jméno:
Milan Tvaroh
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
2. 4. 1991
Celkový počet živností:
5
Aktivních živností:
1
Sídlo Milan Tvaroh
Sídlo:
Topolová 367, Statenice 25262
Živnosti Milan Tvaroh
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu
Zprostředkování obchodu a služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
15. 12. 1992
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
27. 2. 1997
Zánik oprávnění
11. 4. 2018
Živnost č. 2 Provozování cestovní agentury
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
21. 4. 1999
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 3 Zprostředkovatelská činnost v oblasti kultury
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
15. 12. 1992
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 4 Provozování cestovní kanceláře
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
21. 4. 1999
Zánik oprávnění
12. 3. 2001
Statutární orgán Milan Tvaroh
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .