Milan Koukola, IČO (75920981), sídlo Blažkov
Základní informace
Název:
Milan Koukola
Sídlo:
Blažkov
IČO:
75920981
Aktuální kontaktní údaje Milan Koukola
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Milan Koukola z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Milan Koukola
IČO:
75920981
Firma:
Milan Koukola
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Žďár nad Sázavou
Základní územní jednotka:
Blažkov
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
15. 10. 2007
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Kompletační a dokončovací práce
Výpis údajů pro Milan Koukola ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Milan Koukola
IČO (identifikační číslo):
75920981
Jméno:
Milan Koukola
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
15. 10. 2007
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Živnosti Milan Koukola
Živnost č. 1 Zednictví
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
15. 10. 2007
Přerušeno od
20. 8. 2019
Statutární orgán Milan Koukola
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .