Milan Hepnar, IČO (62018612), sídlo Hradec Králové
Základní informace
Název:
Milan Hepnar
Sídlo:
Hradec Králové
IČO:
62018612
Aktuální kontaktní údaje Milan Hepnar
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Milan Hepnar z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Milan Hepnar
IČO:
62018612
Firma:
Milan Hepnar
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Hradec Králové
Základní územní jednotka:
Hradec Králové
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
4. 7. 1995
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
Univerzální administrativní činnosti
Ostatní vzdělávání
Poskytování ostatních osobních služeb j. n.
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Informační a komunikační činnosti
Výpis údajů pro Milan Hepnar ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Milan Hepnar
IČO (identifikační číslo):
62018612
Jméno:
Milan Hepnar
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
4. 7. 1995
Celkový počet živností:
4
Aktivních živností:
2
Sídlo Milan Hepnar
Sídlo:
Na Občinách 962/10, Hradec Králové 50009
Živnosti Milan Hepnar
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím
Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií,
zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
Pronájem a půjčování věcí movitých
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské
činnosti
Poskytování služeb pro rodinu a domácnost
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
29. 6. 1995
Živnost č. 2 Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
29. 6. 1995
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 ekonomické služby
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
29. 6. 1995
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 2 účetnictví a ekonomické služby
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
29. 6. 1995
Zánik oprávnění
8. 2. 2001
Statutární orgán Milan Hepnar
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .