Mikoláš Holba, IČO (86666304), sídlo Praha
Základní informace
Název:
Mikoláš Holba
Sídlo:
Praha
IČO:
86666304
Aktuální kontaktní údaje Mikoláš Holba
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Mikoláš Holba z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Mikoláš Holba
IČO:
86666304
Firma:
Mikoláš Holba
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 2
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
13. 9. 2004
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Inženýrské činnosti a související technické poradenství
Činnosti reklamních agentur
Specializované návrhářské činnosti
Ostatní úklidové činnosti
Univerzální administrativní činnosti
Ostatní vzdělávání
Podpůrné činnosti pro scénická umění
Výpis údajů pro Mikoláš Holba ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Mikoláš Holba
IČO (identifikační číslo):
86666304
Jméno:
Mikoláš Holba
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
13. 9. 2004
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
2
Sídlo Mikoláš Holba
Sídlo:
Na Folimance 2155/15, Praha 12000
Živnosti Mikoláš Holba
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
Projektování elektrických zařízení
Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling
Zprostředkování obchodu a služeb
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
Poskytování technických služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
13. 1. 2006
Živnost č. 2 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
13. 1. 2006
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Pořádání kulturních produkcí, zábav a provozování zařízení sloužících zábavě
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
13. 1. 2006
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Mikoláš Holba
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .