Mihir Ajay Kulkarni, IČO (10754351), sídlo Praha 2
Základní informace
Název:
Mihir Ajay Kulkarni
Sídlo:
Praha 2
IČO:
10754351
Aktuální kontaktní údaje Mihir Ajay Kulkarni
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Mihir Ajay Kulkarni z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Mihir Ajay Kulkarni
IČO:
10754351
Firma:
Mihir Ajay Kulkarni
Právní forma:
Zahraniční fyzická osoba
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 2
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
9. 4. 2021
Sídlo Mihir Ajay Kulkarni
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Inženýrské činnosti a související technické poradenství
Činnosti reklamních agentur
Specializované návrhářské činnosti
Fotografické činnosti
Ostatní vzdělávání
Výpis údajů pro Mihir Ajay Kulkarni ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Mihir Ajay Kulkarni
IČO (identifikační číslo):
10754351
Jméno:
Mihir Ajay Kulkarni
Právní forma podnikání:
Zahraniční fyzická osoba
Vznik první živnosti:
9. 4. 2021
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Mihir Ajay Kulkarni
Sídlo:
Karlovo náměstí 292/15, Praha 12000
Živnosti Mihir Ajay Kulkarni
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Fotografické služby
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
2. 12. 2021
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .