Michal Šembera, IČO (02070359), sídlo Krásná
Základní informace
Název:
Michal Šembera
Sídlo:
Krásná
IČO:
02070359
Aktuální kontaktní údaje Michal Šembera
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Michal Šembera z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Michal Šembera
IČO:
02070359
Firma:
Michal Šembera
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Cheb
Základní územní jednotka:
Krásná
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
3. 9. 2013
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení
Výroba dopravních prostředků a zařízení j. n.
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Specializované návrhářské činnosti
Výpis údajů pro Michal Šembera ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Michal Šembera
IČO (identifikační číslo):
02070359
Jméno:
Michal Šembera
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
3. 9. 2013
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Živnosti Michal Šembera
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Umělecko-řemeslné zpracování kovů
Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling
Velkoobchod a maloobchod
Výroba stavebních hmot, porcelánových, keramických a sádrových výrobků
Výroba jízdních kol, vozíků pro invalidy a jiných nemotorových dopravních prostředků
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
3. 9. 2013
Statutární orgán Michal Šembera
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .