Michaela Tomešová, IČO (75880270), sídlo Liberec
Základní informace
Název:
Michaela Tomešová
Sídlo:
Liberec
IČO:
75880270
Aktuální kontaktní údaje Michaela Tomešová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Michaela Tomešová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Michaela Tomešová
IČO:
75880270
Firma:
Michaela Tomešová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Liberec
Základní územní jednotka:
Liberec
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
1. 11. 2007
Sídlo Michaela Tomešová
Sídlo:
Vítězná 1418/12, Liberec 46001
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Ubytování
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Činnosti reklamních agentur
Specializované návrhářské činnosti
Překladatelské a tlumočnické činnosti
Všechny ostatní odborné, vědecké a technické činnosti j. n.
Ostatní vzdělávání
Ostatní podpůrné činnosti pro uměleckou tvorbu a scénická umění
Kadeřnické a holičské činnosti
Poskytování osobních služeb v domácnostech
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Michaela Tomešová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Michaela Tomešová
IČO (identifikační číslo):
75880270
Jméno:
Michaela Tomešová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
1. 11. 2007
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
2
Sídlo Michaela Tomešová
Sídlo:
Vítězná 1418/12, Liberec 46001
Živnosti Michaela Tomešová
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Ubytovací služby
Velkoobchod a maloobchod
Poskytování služeb pro rodinu a domácnost
Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
Překladatelská a tlumočnická činnost
Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Zprostředkování obchodu a služeb
Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
10. 9. 2008
Živnost č. 2 Pedikúra, manikúra
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 11. 2007
Statutární orgán Michaela Tomešová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .