MgA. Věra Špičková, IČO (62106261), sídlo Brno
Základní informace
Název:
MgA. Věra Špičková
Sídlo:
Brno
IČO:
62106261
Aktuální kontaktní údaje MgA. Věra Špičková
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro MgA. Věra Špičková z registru ekonomických subjektů
Základní údaje MgA. Věra Špičková
IČO:
62106261
Firma:
MgA. Věra Špičková
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Brno-město
Základní územní jednotka:
Brno-Líšeň
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
21. 6. 1995
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Výroba oděvů
Ostatní zpracovatelský průmysl
Ostatní vzdělávání
Podpůrné činnosti pro scénická umění
Poskytování ostatních osobních služeb j. n.
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro MgA. Věra Špičková ze živnostenského rejstříku
Základní údaje MgA. Věra Špičková
IČO (identifikační číslo):
62106261
Jméno:
MgA. Věra Špičková
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
21. 6. 1995
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Sídlo MgA. Věra Špičková
Sídlo:
Horákovská 598/4, Brno 62800
Živnosti MgA. Věra Špičková
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
Poskytování služeb pro rodinu a domácnost
Velkoobchod a maloobchod
Zprostředkování obchodu a služeb
Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků
Výroba školních a kancelářských potřeb, kromě výrobků z papíru, výroba bižuterie, kartáčnického a konfekčního zboží, deštníků, upomínkových předmětů
Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
12. 1. 2011
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Zprostředkovatelská činnost
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
21. 6. 1995
Zánik oprávnění
17. 7. 2002
Statutární orgán MgA. Věra Špičková
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .