Matouš Trávník, IČO (05490979), sídlo Byšice
Základní informace
Název:
Matouš Trávník
Sídlo:
Byšice
IČO:
05490979
Aktuální kontaktní údaje Matouš Trávník
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Matouš Trávník z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Matouš Trávník
IČO:
05490979
Firma:
Matouš Trávník
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Mělník
Základní územní jednotka:
Byšice
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
19. 10. 2016
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
Ostatní vzdělávání
Podpůrné činnosti pro scénická umění
Výpis údajů pro Matouš Trávník ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Matouš Trávník
IČO (identifikační číslo):
05490979
Jméno:
Matouš Trávník
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
19. 10. 2016
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Matouš Trávník
Sídlo:
Mělnická 11, Byšice 27732
Živnosti Matouš Trávník
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Velkoobchod a maloobchod
Pronájem a půjčování věcí movitých
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské
činnosti
Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání
kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných
akcí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
19. 10. 2016
Statutární orgán Matouš Trávník
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .