Matouš Paseka, IČO (88724204), sídlo Hlinsko
Základní informace
Název:
Matouš Paseka
Sídlo:
Hlinsko
IČO:
88724204
Aktuální kontaktní údaje Matouš Paseka
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Matouš Paseka z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Matouš Paseka
IČO:
88724204
Firma:
Matouš Paseka
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Okres:
Chrudim
Základní územní jednotka:
Hlinsko
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
16. 4. 2012
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Sklenářské, malířské a natěračské práce
Malířské a natěračské práce
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Řízení a správa finančních trhů
Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
Všechny ostatní odborné, vědecké a technické činnosti j. n.
Výpis údajů pro Matouš Paseka ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Matouš Paseka
IČO (identifikační číslo):
88724204
Jméno:
Matouš Paseka
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Vznik první živnosti:
16. 4. 2012
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
2
Sídlo Matouš Paseka
Sídlo:
Budovatelů 1198, Hlinsko 53901
Živnosti Matouš Paseka
Živnost č. 1 Malířství, lakýrnictví, natěračství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 9. 2014
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Zprostředkování obchodu a služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
16. 4. 2012
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Zprostředkování spotřebitelského úvěru
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
9. 6. 2016
Zánik oprávnění
1. 3. 2017
Statutární orgán Matouš Paseka
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .