Matěj Křepelka, IČO (09775919), sídlo Písečná
Základní informace
Název:
Matěj Křepelka
Sídlo:
Písečná
IČO:
09775919
Aktuální kontaktní údaje Matěj Křepelka
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Matěj Křepelka z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Matěj Křepelka
IČO:
09775919
Firma:
Matěj Křepelka
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Jeseník
Základní územní jednotka:
Písečná
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
23. 12. 2020
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Kompletační a dokončovací práce
Silniční nákladní doprava
Výpis údajů pro Matěj Křepelka ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Matěj Křepelka
IČO (identifikační číslo):
09775919
Jméno:
Matěj Křepelka
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
23. 12. 2020
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
3
Sídlo Matěj Křepelka
Sídlo:
271, Písečná 79082
Živnosti Matěj Křepelka
Živnost č. 1 Zednictví
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
7. 4. 2026
Živnost č. 2 Silniční motorová doprava - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
16. 1. 2026
Živnost č. 3 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Výroba a opravy čalounických výrobků
Poskytování technických služeb
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
Velkoobchod a maloobchod
Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím
Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství
Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
Ubytovací služby
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Pronájem a půjčování věcí movitých
Testování, měření, analýzy a kontroly
Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
Nakládání s reprodukčním materiálem lesních dřevin
Pěstitelské pálení
Výroba krmiv, krmných směsí, doplňkových látek a premixů
Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků
Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
23. 12. 2020
Statutární orgán Matěj Křepelka
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .