Martina Czerna, IČO (02253453), sídlo Mistrovice
Základní informace
Název:
Martina Czerna
Sídlo:
Mistrovice
IČO:
02253453
Aktuální kontaktní údaje Martina Czerna
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Martina Czerna z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Martina Czerna
IČO:
02253453
Firma:
Martina Czerna
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Ústí nad Orlicí
Základní územní jednotka:
Mistrovice
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
23. 10. 2013
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Ostatní pomocné činnosti související s finančním zprostředkováním
Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Martina Czerna ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Martina Czerna
IČO (identifikační číslo):
02253453
Jméno:
Martina Czerna
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
23. 10. 2013
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
2
Sídlo Martina Czerna
Sídlo:
14, Mistrovice 56164
Živnosti Martina Czerna
Živnost č. 1 Pedikúra, manikúra
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
18. 1. 2021
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
23. 10. 2013
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Zprostředkování spotřebitelského úvěru
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
23. 10. 2013
Zánik oprávnění
1. 3. 2017
Statutární orgán Martina Czerna
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .