Martin Lexa, IČO (66186196), sídlo Olomouc
Základní informace
Název:
Martin Lexa
Sídlo:
Olomouc
IČO:
66186196
Aktuální kontaktní údaje Martin Lexa
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Martin Lexa z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Martin Lexa
IČO:
66186196
Firma:
Martin Lexa
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Olomouc
Základní územní jednotka:
Olomouc
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
22. 9. 1997
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Řezání, tvarování a konečná úprava kamenů
Taxislužba a pronájem osobních vozů s řidičem
Ostatní pozemní osobní doprava j. n.
Výpis údajů pro Martin Lexa ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Martin Lexa
IČO (identifikační číslo):
66186196
Jméno:
Martin Lexa
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
22. 9. 1997
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
2
Sídlo Martin Lexa
Sídlo:
Pod lesem 152/20, Olomouc 77900
Živnosti Martin Lexa
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Potrubní a pozemní doprava (vyjma železniční a silniční motorové dopravy)
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
19. 1. 2026
Živnost č. 2 Zpracování kamene
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
22. 9. 1997
Statutární orgán Martin Lexa
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .