Martin Dočekal, IČO (71950150), sídlo Bohdalov
Základní informace
Název:
Martin Dočekal
Sídlo:
Bohdalov
IČO:
71950150
Aktuální kontaktní údaje Martin Dočekal
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Martin Dočekal z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Martin Dočekal
IČO:
71950150
Firma:
Martin Dočekal
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Žďár nad Sázavou
Základní územní jednotka:
Bohdalov
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
5. 6. 2006
Sídlo Martin Dočekal
Sídlo:
365, Bohdalov 59213
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výstavba bytových a nebytových budov
Kompletační a dokončovací práce
Výpis údajů pro Martin Dočekal ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Martin Dočekal
IČO (identifikační číslo):
71950150
Jméno:
Martin Dočekal
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
5. 6. 2006
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Martin Dočekal
Sídlo:
365, Bohdalov 59213
Živnosti Martin Dočekal
Živnost č. 1 Zednictví
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
5. 6. 2006
Přerušeno od
2. 9. 2020
Statutární orgán Martin Dočekal
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .