Markéta Klusáková, IČO (72504064), sídlo Šubířov
Základní informace
Název:
Markéta Klusáková
Sídlo:
Šubířov
IČO:
72504064
Aktuální kontaktní údaje Markéta Klusáková
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Markéta Klusáková z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Markéta Klusáková
IČO:
72504064
Firma:
Markéta Klusáková
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Prostějov
Základní územní jednotka:
Šubířov
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
6. 11. 2003
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Výpis údajů pro Markéta Klusáková ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Markéta Klusáková
IČO (identifikační číslo):
72504064
Jméno:
Markéta Klusáková
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
6. 11. 2003
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Živnosti Markéta Klusáková
Živnost č. 1 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
1. 1. 2004
Přerušeno od
14. 5. 2010
Statutární orgán Markéta Klusáková
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .