Mark William Stevens, IČO (19764910), sídlo Praha
Základní informace
Název:
Mark William Stevens
Sídlo:
Praha
IČO:
19764910
Aktuální kontaktní údaje Mark William Stevens
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Mark William Stevens z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Mark William Stevens
IČO:
19764910
Firma:
Mark William Stevens
Právní forma:
Zahraniční fyzická osoba
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 1
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
26. 9. 2023
Sídlo Mark William Stevens
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Administrativní a kancelářské činnosti
Univerzální administrativní činnosti
Výpis údajů pro Mark William Stevens ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Mark William Stevens
IČO (identifikační číslo):
19764910
Jméno:
Mark William Stevens
Právní forma podnikání:
Zahraniční fyzická osoba
Vznik první živnosti:
26. 9. 2023
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Mark William Stevens
Sídlo:
Haštalská 1072/6, Praha 11000
Živnosti Mark William Stevens
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Velkoobchod a maloobchod
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
26. 9. 2023
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .